Yapı Kredi Kredi Hesaplama 2017

Yapı Kredi Kredi Hesaplama aracıyle faiz oranları

Yapı Kredi Kredi Hesaplama

Ülkemizin köklü ve güvenilir bir diğer bankası da Yapı Kredi kredi hesaplama aracı üzerine yazımız. Şu zamana kadar belki de yüz binlerce kişiye hatta milyonlarca kişiye kredi hizmeti sunmuştur. Sorunlu veya sorunsuz, bir şekilde insanların ihtiyaçlarını giderebilmek için sundukları hizmet adına sizlere birkaç bilgi vermek istedik. Eğer Yapı Kredi’den yeni bir kredi satın almaya karar vermiş birisiyseniz aşağıda yazılan bilgilere göre hareket edebilirsiniz ve hemen Yapı Kredi’den kredinizi çekebilirsiniz. Her neyse daha fazla uzatmadan sizlere detaylı bir şekilde bilgileri aktaralım. İşte sizlere; ‘’Yapı kredi kredi hesaplaması ve 2017’’

Yapı Kredi’nin müşterilerine sunabileceği hizmetler ve kredi çeşitleri şu şekildedir; ‘’Bireysel İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, motosiklet kredisi, tekne kredisi.’’ Bu krediler için müşterilerine geçen yıl olduğu gibi 2017 yılında da hizmetlerini sunacaklar. Yapı Kredi’de genel olarak diğer bankalarda olduğu gibi düşük faizli kredi bulunuyor. Ortalama olarak ihtiyaç kredilerinde Yapı Kredi bankası %1,19 veya %1,20 gibi oranlar biçiyor ki bu oranlarda gayet güzel oranlar diyebiliriz. Bu tür kredileri Yapı Kredi’den alabilmeniz için Yapı Kredi’nin banka şubelerine uğramanız gerekmektedir.

Yapı kredi ihtiyaç kredisi başvurusu veya kredi başvurusu için yapmanız gereken şey internet şubesine girmek veya mobil şubeye girerek kredi başvurunuzu yapmak. Yapı Kredi bankası genel olarak neredeyse tüm müşterilerine kredi hizmeti sunmak istiyor ve müşteri ayırt etmeksizin herkesin nakit ihtiyacını hızlı bir şekilde gidermek için çaba gösteriyor, her geçen gün kendisini geliştiriyor.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yapmanız gereken; ‘’Kredi türü TC kimlik numarası aylık gelirinizi yazarak 4411’e mesaj göndermektir. Yani şu şekilde; ‘’Bireysel 12345678901 3000) Bu şekilde 4411’e mesaj atarsanız krediniz hakkında size geri dönüş sağlayacaklardır. Veya SMS yerine direk Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası 444 0 444’tür. Sizlere sadece ihtiyaç kredisi üzerinden örnek verebildik fakat dediğimiz gibi genel olarak oranlar aşağı yukarı aynı. Vade farklarından dolayı oluşabilecek oran farkları bulunuyor. Bunları da artık şubeye giderek detaylı bir şekilde görüşebilirsiniz. Şube de sizlere bireysel masası veya kurumsal masası her şeyi detaylı bir şekilde anlatacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir