Whatsapp’tan Kredi Başvurusu


Whatsapp’tan Kredi Başvurusu

Yenilenen teknolojiyle birlikte artık bankalarda teknolojiye ayak uydurup kredi hizmetlerini Whatsapp üzerinden sürdürmeye başladı. Eğer ihtiyaç kredisi gibi kredilere ihtiyacınız varsa bazı bankaların Whatsapp numaralarına yazarak hemen bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Normal bir bankadaymış gibi sizlere profesyonel bir şekilde destek veriliyor ve sizler için uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriliyor. Whatsapp kredi başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilere bakarak hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Şimdi hemen sizlere nasıl yapılabileceği daha detaylı bir şekilde anlatalım.

Whatsapp’tan daha öncesinde bankalar Twitter, Instagram, Facebook gibi sosyal medya uygulamaları üzerinden kredi başvurusu alabiliyordu. Eğer krediniz onaylanırsa veya uygun görülürse sizi banka şubesine yönlendiriyorlardı ve bu sayede yine ihtiyaç kredinizi çekmiş oluyordunuz. Şimdi yenilenen sistem sayesinde bankalar artık sosyal medya üzerinden değil Whatsapp üzerinden destek vererek insanların sorununu gidermeye başladı. Whatsapp’tan aşağıda vereceğimiz numaraya hemen mesaj atarak konuyla ilişkili olarak hemen detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Fakat her numaraya lütfen kanmayın. Numarayı ilk önce teyit edin ve daha sonrasında kredi başvurusu yapın.

Whatsapp’tan yapacağınız kredi başvurusunda size cevap verecek olan kişi hem görüşlerini belirtecek hem de sizlere öneriler sunacaktır. Whatsapp üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu için ilk önce bankaların ‘doğru’ numaralarını bilmeniz gerekiyor. Mesela Garanti Bankası’nın Whatsapp numarası 0530 104 3433 numaralı telefon. Bu numaraya mesaj atarak hemen ihtiyaç kredisi gibi sorularınızı sorabilirsiniz. Unutmayın; ‘’İlk önce numaraların doğruluğundan emin olmanız gerekiyor. Aynı zamanda SMS değil akıllı telefonlarınızda bulunan Whatsapp uygulamasından mesaj atacaksınız.’’ Sadece krediler için yardımcı olmuyor bu uygulama. Aynı zamanda BIST100, USD, DOLAR, EURO, ALTIN gibi döviz kurları içinde sizlere anında cevap verebiliyor. Garanti Bankası haricinde daha bir çok bankanın Whatsapp numarası bulunuyor fakat bu numaraya ulaşmak için internette biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Veya müşteri hizmetlerini arayarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz gerekiyor. Artık bankaya kadar gitmenize gerek yok. Whatsapp uygulaması sayesinde direk başvuru yapıp onay için bekleyebilirsiniz. Şimdiden çekeceğiniz ihtiyaç kredisi için sizlere hayırlı olsun diyoruz…

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir