VDF ile Taşıt Kredisi Alma ve Şartları Nasıl Alınır ?


VDF ile Taşıt Kredisi Alma ve Şartları Nasıl Alınır ?

Bildiğiniz üzere Doğuş’un VDF adı altında verdiği bir taşıt kredisi var. Bu taşıt kredisi sayesinde Doğuş Holding adı altında barınan tüm araç bayilerinden istediğiniz aracı satın alabiliyorsunuz. Fakat normal banka kredilerinde olduğu gibi bu kredi türünde de diğerleri gibi bazı şartlar bulunuyor. Bu şartları yerine getirirseniz, eksizsiz bir şekilde tamamlarsanız satın alabilirsiniz. Şimdi sizlere bu konuyla alakalı olarak bazı bilgiler vereceğiz. Nasıl kredi alabileceğinizi, hangi araçları satın alabileceğinizi yazacağız.

İlk şarttan başlayalım.

  • Eğer ücretli bir çalışansanız nüfus cüzdanı fotokopisi, maaş bordrosu (şirket yetkilileri tarafından onaylanmış ve imzalanmış olması gerekiyor.), İmza sirküleri fotokopisi. Noterden alınma imza beyannamesi ve ikametgah adresinizi doğrulayan belge.
  • Eğer serbest çalışansanız nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, noter tasdikli imza beyannamesi, gelir belgesi, ikametgah belgeniz gerekiyor.
  • Eğer emekliyseniz nüfus cüzdanı fotokopisi, noter tasdikli imza beyannamesi, emekli maaşını yattığı hesap cüzdanı, ikametgah belgesi.
  • Tüzel, büyük bir firma sahibiyseniz ortaklarınıza ait nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, sicil gazetesi fotokopisi, noter tasdikli imza sirküleri, detay mizan fotokopisi ve ticaret siciline ait belgeler.

Tüm şartlar bunlar. Eğer bu krediyi kullanmak istiyorsanız ve kendinize doğuş finans’tan bir araç satın almak istiyorsanız yukarıda yazılanları yapmanız yeterli olacaktır. Doğuş Finans’ın şubelerine giderek bu konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Fakat şubeye gitmek yerine VDF’nin yani doğuş finans’ın kendi resmi internet sitesine girerekte bu konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Site içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmış kampanyalar, faiz oranları, adım adım kredi ve müşteri ilişkilerine dair bilgiler yer alıyor. Bütün sayfalarda dolaşabilirsiniz. Bir diğer yolda siteden numarayı alıp kendilerine sorularınızı sorabilirsiniz. Fakat VDF’den en iyi ve en güvenilir bilgileri almak istiyorsanız hatta orada araç satın almak istiyorsanız şubelerine ulaşmanızı öneririz. Orada sizinle daha bir ayrı ilgileneceklerdir. VDF’de Volkswagen gibi araçlar bulunuyor. Daha doğrusu bir çok araç bulabilirsiniz. Siz sadece hangi aracı satın almak istediğinize karar verin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir