Vatan Bilgisayar Odeabank Kampanyası ile Akıllı Cep Telefonu Alımı


Vatan Bilgisayar Odeabank Kampanyası ile Akıllı Cep Telefonu Alımı

Vatan bilgisayarın taksitli cep telefonu ve tablet kampanyası için Odeabank ile yaptığı anlaşma sonucu artık rahatlıkla vade yaparak akıllı cep telefonu veya son model tabletlere sahip olabilirsiniz. Teknolojinin hızla gelişmesi ile büyük küçük artık herkesin cebinde akıllı telefonlar ve tabletler vazgeçilmez bir teknoloji olmaya başladı. Günlük işlerimizi, iş yerimizde ki işlerimizi bile artık bilgisayarlardan ziyade akıllı telefonlarla ya da tabletlerle yapmaya başladık. Bu büyük pazarı fırsat olarak gören cep telefonu üreticileri de her yıl yeni modeller, yeni özelliklere sahip cep telefonları ve tabletler üretmeye devam etmektedirler. Özellikler yükseldikçe fiyatlarında yükselmesi akıllı telefon veya tablet alımlarında tüketicileri zorlamaktadır. Bu durumda tüketiciler taksitli telefon ve tablet alım seçeneğini değerlendirmek istemektedirler. En son Bankacılık Denetleme Kurulu aracılığı ile yasa da yapılan değişiklik, cep telefonunu ve tabletleri taksitle almayı nerdeyse imkânsız hale getirdi. Bazı büyük mağazalar kendi kampanyaları ile vadeli şekilde cep telefonu ve tablet satışı yapmaktadır. Bu gibi durumlarda kendini ispatlamış mağazalardan ziyade bu gibi mağazalardan cep telefonu almaya mecbur kalmış oluyoruz. Peki, akıllı telefon veya tabletleri taksitle nasıl alabiliriz?

Akıllı cep telefonu almak isteyen tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Odeabank bu noktada Vatan Bilgisayar ile anlaştı ve bu boşluğu doldurmayı hedefliyor. Vatan bilgisayardan beğendiğiniz bir cep telefonu veya tableti almak istiyorsunuz fakat nakit olarak verecek gücünüz yok ya da taksitle almak istiyorsunuz. Bu noktada yapacağınız işlem mağaza içerisinde bulunan Odeabank standına gidip ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak olacaktır. Eğer kredi notunuz düşük değilse bu şekilde hayalinizdeki cep telefona 36 ay taksite varan vadelerle sahip olabileceksiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar Şubesine gittikten sonra almak istediğiniz cep telefonunu seçiyorsunuz. Diyelim ki iPhone son cep telefonu modellerinden birisi ya da Samsung son cep telefonu modellerinden birisini taksitle almak istiyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip “VATAN” yazıp bir boşluk bırakıp “TC KİMLİK NUMARANIZI YAZIP” bir boşluk bırakıp “ALMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜN TUTARINI” girip 8444’e mesaj gönderiyorsunuz. Örnek mesaj şu şekilde olacaktır : “VATAN 10210210210 4000” Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Odeabank başvurunuzu inceleyip değerlendirmeye alacak ve kredi notunuzun durumuna göre size olumlu ya da olumsuz cevap verecektir. Cevap olumlu ise banka yetkilisi ile ödeme seçenekleri ve koşullarını ayarlayacaksınız. Eğer cevap olumsuz olursa daha düşük bir miktar için banka yetkilisi ile görüşmenizi devam ettirebilirsiniz.

Odeabank Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi Hemen Çıkar mı?

Odebank’ın vatan bilgisayar için yapmış olduğu taksitli cep telefonu alım kredisi hemen cevaplanmaktadır. Eğer

kredi notunuz düşük değilse rahatlıkla Odeabank Vatan Bilgisayar cep telefonu kredisinden yararlanabilirsiniz.

Cep telefonu kredisi için Vade süresi ne kadar?

Vatan bilgisayardan taksitli cep telefonu almak isteyen tüketiciler için Odebank’ın sunmuş olduğu cep telefonu kredisi vadesi azami olarak 48 ay olabilmektedir. Daha fazla vade seçeneği isteyen tüketiciler olursa maalesef daha fazla vade seçeneği verilmemektedir.

Taksitli cep telefonu kredisi onaylandıktan sonra süreç nasıl işler?

Vatan bilgisayar şubelerinde ki banka temsilcisi ile yapmış olduğunuz ya da SMS ile başvuru yaptığınız Odeabank cep telefonu kredisi işleminiz onaylandıktan sonra geriye sadece kimliğiniz ile Vatan Bilgisayar şubesinden istediğiniz telefonu alma işleminiz kalacaktır. Kalan bütün işlemleri Vatan Bilgisayar çalışanları tamamlayacaktır.

Cep Telefonu Kredisinin Ödemeleri Nereye Yapılacak?

Odebank aracılığı ile çekmiş olduğunuz Vatan Bilgisayardan almış olduğunuz cep telefonun kredi ödemesini Odeabank’a yapacaksınız. Bunun için dilerseniz Odeabank şubesinden ya da kredi numaranız aracılığı ile herhangi bir Odeabank ATM’sinden ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Burada unutmamamnız gereken konu bu kredinin ödemesini geciktirmemeniz gerekmektedir. Eğer bu ödemeleri aksatırsanız bu dolaylı olarak kredi notunuzu etkileyecek bundan sonra çekeceğiniz herhangi bir konut kredisi, taşıt kredisi veya bu şekilde ihtiyaç kredilerinde karşınıza bu kredi notunuz çıkacaktır. Kredi notu hakkında bilgi almak için linkteki konumuzu inceleyebilirsiniz : Kredi Notu Konuları

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi hakkında sorularınızı yorum bölümüne yazabilirsiniz.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir