Vakıf Katılım Bankası Mobil Şubesi


Vakıf Katılım Bankası Mobil Şubesi

Vakıfbank, günümüzün en büyük ve en iyi bankalarından bir tanesidir. Günümüzde bir çok projeye, bir çok özel imkana imza atmıştır. Türkiye’nin gelişmesinde ve büyümesinde büyük bir payı bulunan Vakıfbank’ın yeni oluşturmuş olduğu katılım bankacılığı hizmete açıldı. Her zaman müşterilerinin güvenliğine büyük derece de önem veren, müşteri gizliliğini her daim önemseyen banka olan Vakıfbank’ın bugün mobil şubesi hakkında bilgi vereceğiz. En hızlı ve en pratik yoldan tüm her şeyi halledebileceğiniz uygulama olan mobil şube uygulaması hizmetinize girdi. Peki nedir bu vakıf katılım bankası mobil şube uygulaması? Ne işe yarar? Nerden indiririz? Tüm bilgiler aşağıda yer alıyor.

Vakıf katılım bankası mobil şube uygulaması hem Android üzerinden indirilebilir hem de İos üzerinden indirebilir. Android bir akıllı telefondan giriş yapmak ve uygulamayı indirmek istiyorsanız uygulama mağazasına gerekli ismi yazıp hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Aynı şekilde iPhone telefonlardan da uygulamayı rahatlıkla uygulama mağazası üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın güvenli olduğunu sizlere bildirmek isteriz. Çünkü uygulamayla sitenin yüksek güvenilir hizmeti olan SSL sertifikası bulunuyor. Şifreleriniz, siz giriş yaptıktan sonra tekrar şifreleniyor. Bu da fazlasıyla güvenilir bir ortam oluşturuyor.

Fakat gördüğünüz her uygulamayı indirmeyin. Vakıfbank uygulamaları adı altında ortada bir çok dolandırıcı bulunuyor. Bu dolandırıcılar sizlerin şifresini çözebilmekte ve hesaplarınıza giriş yapıp çeşitli harcamalar yapabilmekte. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer banka hesaplarınızda şüpheli bir işlem görürseniz direk müşteri hizmetlerine başvurun veya banka şubesine uğrayarak bu konu hakkında kendilerine bilgi iletin. Banka hesabınız hemen güvenilir bir şekilde kapatılıp başka bir hesaba aktarılacaktır. Bu arada unutmadan; ‘’hiçbir banka, banka görevlisi size şifre sormaz. Sizin özel bilgilerinizi istemez. Bu tür olaylarda sakın ola dolandırılmayın. Banka görevlilerine hesap şifrenizi, bilgilerinizi asla vermeyin. Size özel olarak üretilen kodları başkalarıyla paylaşmayın.’’ Bu tür olaylarda daha dikkatli olmanızı önermekteyiz. Aynı zamanda banka kartlarınızın şifrelerinizi araba plakanız yapmayın. Veya doğum tarihinizi yazmayın. TC kimlik numaranızı yazmayın. Bu şifreler kolay bulunabilecek şifrelerdir. Biraz karmaşık olmalı ve çözülememeli.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir