Teknosa ING Bank Teknokredi Başvuru ve Hesaplama


Teknosa ING Bank Teknokredi Başvuru ve Hesaplama

Son zamanlarda çok fazla revaçta olan ve herkesin tercih ettiği kredi çeşitlerinden bir tanesi olan Teknosa ile ING Bank’ın Teknokredi ürünü hakkında bugün sizlere hızlı ve detaylı bir şekilde bilgi sunumu yapacağız. Eğer Teknosa’dan teknoloji ürünü, aleti satın almaya karar vermişseniz bu krediyi de çekmek istiyorsanız aşağıda yazan bilgiler pür dikkat okumanızda büyük fayda var. Daha fazla uzatmayalım ve Teknosa Turuncu Kart hakkında bilgileri sizlere aktaralım…

Teknosa ve ING Bank’ın ortaklaşa oluşturmuş olduğu yeni projelerden bir tanesi de mağaza içerisindeyken istenilen ürünü hemen satın alabilme. Masrafsız ve komisyonsuz bir şekilde istediğiniz ürünü satın alabildiğiniz gibi Teknosa bu konuda sizlere çok fazla avantaj sağlıyor. Almak istediğiniz ürün için Teknosa mağazasına gidiyorsunuz ve mağazadaki görevliden Turuncu Kart istiyorsunuz. Size verilecek olan Turuncu Kartın üzerinde yer alan bilgileri TC kimlik numaranızla beraber telefonunuzda 2229’a SMS gönderiyorsunuz. SMS’iniz ardından sizin telefonunuza kredinizin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi geliyor. Eğer onaylanmazsa direkmen mesaj ile bu bilgi size iletiliyor. Fakat krediniz onaylanırsa sizi ING Bank yetkilisi arıyor ve bu konu hakkında detaylı bir şekilde görüşerek sizden istenilen bilgileri isteyip kredinizi onaylıyor.

Tüm bunların hepsini yaptıktan sonra kredi süreciniz başlamış oluyor. Yani ihtiyaç krediniz tamamlanmış oluyor ve bu süreçten sonra mağazadan almak istediğiniz ürün hemen size veriliyor. Telefon, beyaz eşya, elektronik ürün hangi ürünü satın almak istiyorsanız hepsi geçerli ve kullanılabilir bir projedir bu. Eğer krediniz onaylanır ve ödeme süreci başlarsa bu kredinin ödemelerini ING Bank’ın ATM’lerinden, şubelerinden veya internet şubesinden her ay ödeyebilirsiniz. Teknosa’nın ve ING Bank’ın bu projesi sadece 500 ila 15 bin lira arasında olan ödemeleri kapsıyor. Yani alacağınız ürün minimum 500 TL, maksimum 15 bin TL olmak zorunda. Yoksa kredi verilmiyor. Detaylı bir şekilde bilgi almak için veya hemen Teknosa’ya gidip istediğiniz ürünü Turuncu Kart yardımıyla almak için mağazaya gidebilirsiniz. Mağaza görevlileri bu konu hakkında size daha fazla bilgi verecek ve ürünü size hemen teslim edecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir