Teknosa ING Bank Teknokredi Başvuru ve Hesaplama


Teknosa ING Bank Teknokredi Başvuru ve Hesaplama

Teknosa ile ING Bank anlaşması ile Teknosa teknoloji mağazalarından kredi çekerek hızlı bir şekilde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere devlet tarafından cep telefonlarına dair bazı yasaklamalar geldi ve hiçbir şekilde kredi kartlarına dair taksitlendirmeler söz konusu değildi. Fakat bu kararın ardından bankalar ve bazı teknoloji mağazaları bankalarla anlaşma yaparak hızlı bir şekilde müşterilerinin ihtiyacını gidermek adına çalışmalar yürüttü. Müşterilere özel olarak teknoloji mağazaları kredi vererek istedikleri ürünü satın almalarını sağladı. Ing bank ve Teknosa’da bu mağazalardan bir tanesi. Eğer Teknosa’ya gider iseniz bu konu hakkında daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. Bugün biz sizlere bu krediye nasıl başvurabileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. İşte sizlere; ‘’Teknosa ve ING Bank kredi anlaşması’’

Teknosa, Tekno Kredi ING Bank Kredi Hesaplama Oranları

15 bin TL’e kadar olan alışverilerinizin tümünü Tekno Kredi sayesinde yapabiliyorsunuz. Bunun için herhangi bir teknosa mağazasına gidiyorsunuz ve konu hakkında bilgi alıyorsunuz. Yani teknosa mağazalarına gittikten sonra orada duran görevliye, sizinle ilgilenecek olan görevliye hızlı bir şekilde şunları derseniz size yardımcı olacaktır. Telefon alacaksınız diyelim; ‘’Merhaba, ben cep telefonu satın almak istiyorum fakat bunu ING Bank’ın kredisi ile satın alacağım. Bana lütfen, yardımcı olunuz.’’ Bunu derseniz görevli size bilgileri aktaracaktır ve hızlı bir şekilde istediğiniz ürünü sizlere satışını gerçekleştirecektir.

En düşük kredi 500 TL. Yani en az 500 TL’lik bir ürün satın almak zorundasınız, en fazla ise 15 bin TL’lik alışveriş yapabilirsiniz. Bir kredi ile istediğiniz kadar ürün satın alabiliyorsunuz fakat bu ürünlerin fiyatı en fazla 15 bin TL olabilir. Buna dikkat ederek alışveriş yapar iseniz görevliler sizin ile ilgilencektir. Bu konu da illa mağazaya gitmenize  gerek yok. ING Bank’ın resmi internet sitesine girip yine bu kredi hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz ve hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Evde iken başvuru yaparsınız daha sonrasında eğer krediniz onaylanır ise hemen mağazaya giderek istediğiniz ürünü mağazadan satın alabilirsiniz. Yani tüm olay bu şekilde gerçekleştiriliyor. Kredinin faiz oranları gayet uygun diyebiliriz. Ortalama olarak 1000 TL’lik ING Bank kredisine 100 ila 200 TL arasında faiz işliyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir