QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu


QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Finansbank’ın yeni adı bildiğiniz gibi satıldıktan sonra değiştirildi ve adının başına QNB eklendi. Yani QNB Finansbank olmuş oldu. Hizmetlerinde hiçbir değişiklik bulunmayan QNB Finansbank’ın bugün sizlere muhteşem hizmetlerinden bir tanesi olan ihtiyaç kredisi hakkında bilgi vereceğiz. QNB Finansbank’ın Finansbank adı altında bir hizmeti daha bulunuyor. Bu hizmet Finansbank Enpara olarak geçiyor. 2’si üzerinden de rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. Enpara, Finansbank’a göre çok daha kolay olan bir sistem. Kredinizi şubeye gitmeden sadece dakikalar içerisinde alabiliyorsunuz. Her neyse aşağıda sizlere tüm detayları vereceğiz. Eğer bilgi almak istiyorsanız şubelerden daha detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte sizlere; ‘’Finansbank İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?’’ adlı konumuz….

Finansbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerinin sorunlarını gidermek için ihtiyaç kredisi veriyor. Diğer bankalarla neredeyse aynı faiz oranlarında kredi veren banka, krediyi vermeden önce sizlerden şu bilgileri istiyor; ‘’Kredi notunuzun ne kadar olduğu, ödenmemiş borçlarınızın olup olmadığı, kredi sicilinizin ne durumda olduğu, maaşınızın olup olmadığı, sigortanızın olup olmadığı’’ Bu şeylere bakıyor. Eğer bunlar tamamsa ve düzgün bir şekildeyse Finansbank hemen sizlere ihtiyaç kredinizi veriyor.

Mesela Finansbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için sizlere günlük 10 TL taksit tutarı belirliyor ve aylık ödemelerinizi 300 TL olarak yapıyorsunuz. Eğer nakit ihtiyacınız varsa hemen Finansbank ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. İşlemler çok hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinden sorunsuz bir şekilde hemen ihtiyaç kredisini alabileceksiniz. İlla şubeye gitmenize gerek yok. Finansbank online kredi başvurusu diye internette arama yaptırırsanız karşınıza çevrimiçi bir şekilde şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabileceğiniz siteler çıkacaktır. Siz başvurunuzu yaparsınız, sizi ararlar ve konuyla ilgili soru sorup sizin için kredinizi hazır hale getirirler. Daha sonrada şubeye gidip evrakları inceleyip, imzalarsınız. Finansbank’tan kredi çekmek istiyorsanız en düşük 1000 TL’lik en yüksek 30 bin TL’lik kredi çekebilirsiniz. Daha yüksek ihtiyaç kredisi bildiğimiz kadarıyla Finansbank’ta bulunmuyor. Kredi başvurusu yaptıysanız ve başvurunuz onaylandıysa 7 gün içerisinde her şeyi tamamlamanız gerekiyor. Aksi taktirde yeniden başvuru yapmanız gerekir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir