Kredi Kartı Faiz Oranları


Kredi Kartı Faiz Oranları

Güncel kredi kartı faiz oranları hakkında müşterilerin merak ettiği soruların cevaplarını siz değerli okurlarımız için araştırdık. Özellikle son zamanlarda Kredi kartı Faiz oranları hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarına sitemizden ulaşabileceksiniz.

Kredi kartı bulunan müşterilerin en çok merak ettiği konu kredi kartlarında bulunan faiz oranları olarak dikkat çekmektedir. Bu konuda bankaların genellikle belirlediği standart faiz oranları bulunurken bazı bankalar kredi kartı faiz oranlarında müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Genellikle kredi kartı bulunan müşterilerin en düşük ödeyecekleri tutarın % 2.02 olmasından sonra bazı bankalar bu oranlarında altına inerek müşterilerine önemli ayrıcalıklar sunmaktadır.

Kredi kartı Faiz oranları hakkında en düşük oranı veren bankanın Ziraat Bankası olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. Kredi kartlarının hemen hemen hepsinde bulunan % 2.02 oranının aksine Ziraat Bankası kredi kartı sahipleri sadece % 1.65 oranında faiz oranı ödemektedir. Bu söylediğimiz rakamın en düşük faiz oranı olduğunu belirtmek isteriz.  Diğer bankaların % 2.02 oranında sunduğu faiz oranını Ziraat Bankası sadece % 1.65 olarak belirlemiştir. En yüksek faiz oranında en düşük oranı veren bank yine Ziraat Bankası olmaktadır. EN yüksek oranlarının diğer bankalarda % 2.52 olmasından sonra Ziraat Bankası burada % 2.14 oranı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kredi kartı Faiz oranları düşük olan bir diğer bankada Halkbank olarak dikkat çekiyor. 7 Kasım 2016 yılında yaptığı güncellemeden sonra bankanın müşterilerine sunduğu kredi kartı faiz oranının % 2.02 oranından % 1.85 oranına düştüğünü açıklamak istiyorum. En yüksek faiz oranında ise Halbankası % 2.30 oranı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kredi kartı oranı biraz daha düşük olan bir diğer bankada İş Bankası. İş Bankası müşterilerinin % 2.02 oranında ödemek zorunda olduğu oranı 30 Ekim 2016’da aldığı karardan sonra % 1.90 oranına çektiğini sizlere açıklamak istiyorum. Ancak banka en yüksek faiz oranında herhangi bir değişikliğe gitmeden % 2.52 oranında verdiğini sizlere açıklamak istiyoruz.

Son olarak ise sizlere düşük faizli kredi kartı sunan banka ise Vakıfbank olarak dikkat çekiyor. Vakıfbank’ın da 1 Kasım 2016’da aldığı karardan sonra müşterilerine sunduğu kredi kartlarından aldığı oranı % 1.98 oranına çektiğini sizlere belirtmek istiyorum. Son derece önemli olan Kredi kartı Faiz oranları hakkında en günce listenin bu şekilde olduğunu sizlere belirterek bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Yukarıda saydığımız bankalar dışında olan bütün bankaların en düşük faiz oranlarında % 2.02 oranında olduğunu ve en yüksek faiz oranlarında ise % 2.52 olarak hizmet verdiğini sizlere açıklamak istiyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir