KOSGEB Kredisini En Hızlı Veren Banka


KOSGEB Kredisini En Hızlı Veren Banka

Bu aralar KOSGEB kredilerine yoğun bir talep var. Eskiye nazaran daha çok isteniyor ve insanlar bu tür kredilere daha sıcak bakıyor. Zira faiz ve diğer avantajlar sayesinde bu KOSGEB kredisi diğer kredilere göre daha iyi bir şekilde değerlendirilebiliyor. Bugün sizlere en hızlı KOSGEB kredisi veren banka hangisi? Bunu yazacağız. Eğer bilgiye ihtiyacınız varsa aşağıda yazacağımız bilgileri okuyabilirsiniz. Sizlere detaylı bir şekilde tüm bilgileri aşağıda yazdık. İşte sizlere; ‘’En hızlı KOSGEB kredisi veren bankalar’’

Son zamanlarda yaşanan ekonomik kriz dolayısıyla bir çok işveren ve esnaf zor durumda kalmış olmalı ki KOSGEB kredilerine büyük derece de istek geliyor. Esnaf, satış yapamadığı için sorunlar yaşıyor. Yani borçlarını ödeyemiyor, sigortalarını yeniletemiyor veya vergi borçlarını bir şekilde aksatmak zorunda kalıyor. Esnafta bu durumu kısa süreli olarak atlatmak için devlet tarafından verilen faizsiz 50 bin liralık KOSGEB kredisine yöneliyor. Bu kredi tamamen KOSGEB ve Devlet tarafından veriliyor. Aynı zamanda hiç faiz olmamasının yanı sıra krediyi istediğiniz tutarda çekebiliyorsunuz. Krediyle ilişkili olarak açıklanan son yazı da; ‘’Küçük işletmecilere sadece 20 bin liralık faizsiz kredi verilebileceği yönündeydi.’’ Bu kural halen geçerli.

KOSGEB kredisini 1 yıl ödemiyorsunuz. 1 yılın ardından 12 ay taksitlerle ödüyorsunuz ve bu da sizin borçlarınızı hafifletmenize, işlerinizi yoluna sokmanıza yarıyor. Peki KOSGEB kredilerini en hızlı hangi banka verir? Tabii, bu sorunun cevabı belli. Size KOSGEB kredisini en hızlı şekilde verebilecek olan banka Devlet bankalarıdır. Yani Ziraat Bankası’na bu konu hakkında başvuru yapabilirsiniz. Fakat bu krediyi çekmeden önce sizin kredi sicilinize iyi bir şekilde bakılıyor. Borçlarınızın zamanında yatırılıp, yatırılmadığına bakılıyor. Ne kadar kazandığınızı açıklamanız isteniliyor. Yani normal bir kredi çekerken sizden ne istiyorsa KOSGEB kredisi içinde aynı şeyler geçerli oluyor. Fakat siz her zaman çalıştığınız bankaya gidin. Her bankaya KOSGEB kredisi için başvuru yapmak doğru olmayacaktır. Çünkü bu sizin kredi notunuza olumsuz olarak işleyecektir. Siz direk çalıştığınız bankaya gidin ve durumu anlatarak onların size yardımcı olmasını isteyin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir