Hangi Bankalar Telefon Kredisi Veriyor?


Günümüzde bankalar yeni müşteriler kazanabilmek amacı ile her türlü ihtiyaç durumu için kredi vermeye çalışmaktadır. Bu şekilde yeni müşteriler bularak büyümektedirler. Bankalar yeni müşteriler bulabilmek adına telefon almak isteyenlere de kredi vermektedir. Eskiden kredi kartı ile taksitli şekilde telefon alabilen müşteriler artık BDDK’nın düzenlemeleri sonucunda bireysel kredi kartları ile telefon alamamaktadır. Bu durumdan faydalanmak isteyen bazı bankalar ise telefon kredisi vermektedir. Birçok kişinin hangi bankalar telefon kredisi veriyor şeklinde araştırmalarının olduğu düşünülürse bankaların bu durumu değerlendirmesi de son derece doğaldır.

Günümüzde telefon kredisi veren 3 banka bulunmaktadır. Bu bankalar şu şekildedir:

Denizbank

Denizbank telefona kredi veren bankalar arasındadır. Mediamarkt şirketi ile anlaşarak telefon almak isteyenlere kampanyalar düzenlemiştir. Mediamarkt’tan beğeneceğiniz telefonu Denizbank ayrıcalığı ile kredi kullanarak alabileceksiniz.

Denizbank kredi ile telefon alabilme şartları:

Her kredide olduğu gibi kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Denizbank müşterisi olmalısınız. Değilseniz alışveriş öncesinde herhangi bir yol ile Denizbank müşterisi olmanız gerekecektir.

Beğendiğiniz telefonu Mediamarkt’tan alırken Denizbank müşterisi olduğunuzu ve telefonu kredi ile almak istediğinizi beyan etmelisiniz.

Mediamarkt sizin adınıza Denizbank’a kredi başvurusunda bulunacak ve kredinizin onaylanması durumunda telefonu alabileceksiniz. Vade durumunu banka ile planlayacaksınız. 48 aya kadar vade imkanı da ıbulunmaktadır.

ING Bank

ING Bank Teknosa ile anlaşarak taksitli telefon almak isteyenlere imkanlar sunmaktadır. Hangi bankalar telefon için kredi veriyor sorusunu merak edenlerin incelemesi gereken bir bankadır. Banka, telefon almak isteyen müşterilerine alışveriş öncesinde kredi çıkartmaktadır. Sizler de bu krediyi kullanarak Teknosa mağazasından telefonunuzu peşin olarak almaktasınız. Daha sonra 48 ay vade ile telefon borcunuzu ING Bank’a ödeyebilirsiniz.

Odea Bank

Vatan Bilgisayar ile anlaşan Odea Bank sadece telefon için değil bilgisayar ve diğer elektronik aletler için de kredi kullanma imkânı sağlamaktadır. Alışveriş öncesinde Odea Bank’a başvurarak belirteceğiniz limitte kredi çıkartarak Vatan Bilgisayar’dan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Daha sonra da vade planını bankanın müşteri temsilcisi ile planlayabilir, kolay ödeme koşulları ile kredinizi ödeyebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir