Hangi Bankalar Online Kredi Başvurusunu Kabul Etmektedir?


Hangi Bankalar Online Kredi Başvurusunu Kabul Etmektedir?

Günümüzde birçok insan kredi çekmekte ve maddi zorluklarını bir nevi ertelemektedir. Uzun vadeli ödeme imkanları ile kolay bir şekilde ödeyebilmektedir. Kredilerin faizleri de bankalar arasındaki rekabet nedeni ile de bir hayli azalmıştır. Bu durumda da bankalar her gelir seviyesinde olan bireylere çeşitli kampanyalar ile kredi çekme imkânı sağlamaktadır. Bu kredilere başvururken de artık bankaya gitmenize gerek kalmayacaktır. Yani eskiden olduğu gibi artık bankaya giderek sıra bekleme sorunu ortan kalkmıştır.

Birçok banka artık kredi başvurularını çevrimiçi şeklinde yapmanıza izin vermektedir. Hangi bankalar çevrimiçi kredi başvurularını kabul etmektedir şeklinde sorularınız için online kredi başvurusunu kabul eden bankalar şu şekildedir:

Finansbank:

Finansbank Enpara internet bankacılığı ile kredi ve kredi kartı başvurularını online olarak almaktadır. İster Finansbank müşterisi olun isterseniz olmayın Finansbank internet şubesine giriş yapmanız takdirinde karşısına çıkacak bölümden kredi ve kredi kartı ön başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde gerekli evrakları bankaya götürerek kredinizi aynı gün içerisinde çekebilirsiniz.

Aktif Bank

Aktif Bank genel olarak internet bankacılığını kullanmaktadır. İnternetten başvuru yapmanız durumunda personelleri belirteceğiniz adrese gelerek gerekli evrakları sizlerden alacaktır.

Denizbank

Hangi bankalar online kredi başvurusu kabul ediyor şeklinde merak edenlerin inceleyebileceği bir bankadır. Banka müşterilerine özel olarak online kredi başvurusunu kabul etmektedir. Kredi başvurunuzun kabul edilmesi durumunda zaten müşterisi olduğunuz için banka sizlerden evrak istemeyecektir. Başvuru kabulü durumunda paranızı aynı gün içerisinde çekebileceksiniz.

Yapı Kredi Bankası

Banka, ister müşterisi olun isterseniz olmayın online kredi kartı ve kredi başvurularını kabul etmektedir. Eğer ki ön başvurunuz onaylanırsa bankanın sizlerden isteyeceği evrakları temin ederek bankaya götürmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra da aynı gün içerisinde kredinizi çekebilirsiniz.

Şekerbank

Şekerbank’tan kredi ya da kredi kartı kullanmak istiyorsanız sms yolu ile ya da online şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Şekerbank online sayfasına girmeniz olacaktır. Orada krediler bölümünden başvuru yapabilirsiniz.

Hangi bankalara online kredi başvurusunda bulunulabilir şeklinde merak edenler bu bankalardan başvuru yapabilirler.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir