Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır, Kaç Günde Gelir?


Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır, Kaç Günde Gelir?

Garanti Bankası Bonus kartı başvurusu nasıl yapılır ve kaç günde gelir diye merak ediyorsanız, cevabı bu yazıda bulabilirsiniz. [toc] Garanti Bonus Kart, üyelerine özel fırsatlar sunan, yıllık aidata tabi tutulan kartlardandır. Bankalar kredi kartı başvurularını günümüzde birçok yöntemle almaktadırlar. Örneğin internet bankacılığı ile kredi kartı başvuru, mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu,  telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu gibi. Müşterinin yorulmasına gerek kalmadan oturdukları yerde yaptıkları başvurular sonucunda, bankalar geri dönüş yaparak, kredi kartı alıp alamayacağınızı size bildirirler.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. İnternetten Başvuru Yapmak: İnternetten kredi kartı başvurusu yapmak için, https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresine gidin. Burada sizden istenen isim, TC kimlik no, telefon numarası bilgilerini girin. Bu işlemin sonucunda başvurunuz alınır ve aynı sayfadan sonucu da görebilirsiniz.
  2. Şubelere Giderek: size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek, başvuru formu doldurabilirsiniz.
  3. Bankayı arayarak: Eğer bir garanti bankası hesabına sahipseniz, müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı isteğinizi bildirebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlemlerden birisini uygulayarak yaptığını kredi kartı başvurusu banka tarafından talebinde bulunan müşteri incelendikten sonra araştırma neticesine göre olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapar. Eğer Garanti Bankası müşterinin başvurusunu inceledikten sonra geri dönüş yapmaz ise bu durumda müşteri kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenme işlemini yapabilmektedir. Garanti Bankası Bonus Kredi kartı başvurusu öğrenme işlemini telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası telefon bankacılığı numarası olan 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayarak kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası Kredi Kartı başvuru sonucunu Garanti Bankasının internet sitesi üzerinden başvuru takip bölümünden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Garanti bankasına başvuru yapmanız ve başvurunuzun kabul edilmesi halinde, Garanti Bonus Kredi Kartı 10-20 gün içerisinde adresinize gelecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir