Enpara Masrafsız Bankacılık Nedir? Enpara Nasıl Açılır?


Enpara Masrafsız Bankacılık Nedir? Enpara Nasıl Açılır?

Enpara hesabı açmak için gerekli belgeler nelerdir? Enpara tam olarak nedir? Gerçekten yapılan her iş ücretsiz midir? Eğer bu tür sorular kafanızda dönüyorsa ve sizde artık ”ücretsiz bankacılık” ile işlemlerinizi yapmak istiyorsanız Finansbank Enpara’yı tercih edebilirsiniz. Bu yazımızın içerisinde sizlere detaylı olarak Enpara’nın ne olduğu ve herşeyinin ücretli mi yoksa ücretsiz mi olduğundan bahsetmeye çalışacağız. Herkesin en sevdiği banka ve bankacılık işlemlerinin bulunduğu banka; ”Finansbank Enpara” konumuz…

Şüphesiz Finansbank Enpara büyük bir çıkış yakaladı. Binlerce insanı hatta yüzbinlerce insanı bünyesine çekti ve tüm insanlara ”ücretsiz bankacılık” nasıl olur? Gösterdi. Katarlı’lara satılmadan önce Enpara’nın düşük kullanıcısı vardı fakat gün geçtikçe arttığı için Enpara’nın kullanıcı sayısı geçtiğimiz aylarda 500 bini geçti. Enpara’nın bu denli büyümesinin nedeni yapılan EFT ve havale işlemlerinde herşeyin ücretsiz olması. Yani başka birisine veya başka bir bankaya para gönderirken hiç bir şekilde Enpara’ya komisyon ödemiyorsunuz. Sadece göndereceğiniz parayı yazıyorsunuz ve bu para haricinde hiç bir şekilde sizden para çıkmıyor. İnsanlar bunun için bile enparayı tercih etmeye başladı fakat Enpara’yı sadece EFT ve havale işlemleri ücretsiz olduğu için kullanamıyorsunuz yani başka işlemlerde yapmanız gerekiyor.

Sadece EFT ve havale işlemlerinde ki kolaylık değil. Aynı zamanda hesap işletim ücreti gibi bahaneler ve para kesmelerde yer almıyor. Doğrusu Enpara tamamen masrafsız ve ücretsiz bir bankacılık sistemi. İçerisinde ne yaparsanız yapın herşey ücretsizdir. Hiç bir para vermenize gerek yok. Bunların haricinde birde sizi memnun etmek amacıyla evinize kadar gelirler ve hesabınızı aktive ederler. Size zaman zaman hediyeler yollayabilirler. Bunların hepsinin haricinde birde enparanın kredi sistemi vardır. Bu kredi sistemiyle çok çok uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilirsiniz. Ortalama olarak genelde 1000 liralık 12 ay vadeli bir krediye 103 gibi bir faiz uyguluyor. Yani 1000 liralık kredinin geri ödemesi 12 ayda 1103 TL oluyor. Bunun gibi daha bir çok avantajı ve hediyesi bulunmakta. Ücretsiz olarak işlemlerinizi yapmak istiyorsanız Finansbank Enpara’yı tercih edebilirsiniz. Oldukça kolay ve kullanıcı dostu bir siteleri var.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir