En Uygun Konut Kredisi 2017


En Uygun Konut Kredisi 2017

Konut alacak olanların en çok merak ettiği soru son zamanlarda En uygun konut kredisi oluyor. Özellikle bu konuda bankaların farklı faiz oranları sunmasından sonra en uygun kredi veren bankadan kredi çekmek faiz konusunda daha az bir aylık ödeme yapacağınıza neden olacaktır.

Ekonomik olarak alınan tedbirlerden sonra bankalar özellikle faiz oranlarında ciddi bir indirime gittiler. Özellikle durgun olan ekonomiye can vermek adına alınan bu karardan sonra konut sahibi olmak isteyen ve kenarda köşede birikmişi olan kişilerin bankalardan alacağı oranlar oldukça merak konusu.

İlk olarak En uygun konut kredisi veren bankanın Halbank olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. Faiz oranı olarak % 0.80 belirleyen Halkbank’ın ‘Hesaplı evim kredisi’ adı altında başlattığı bu kampanyadan haberdar olmak için yapmanız gereken bankanın herhangi bir şubesinden başvuruda bulunmak olacaktır. Özellikle başvuru kısmında bankanın mobil bankacılık ve internet bankacılığını da kullanarak bu konuda başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası’da müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi veren bankaların ilk sırasında geliyor. Özellikle Halbank gibi Ziraat Bankası’da faiz oranı olarak % 0.80 ile müşterilerine kredi hizmeti vermektedir. Vakıfbank’ta bu konuda aynı oranlar ile müşterilerine konut kredisi veren bankaların başında geldiğinden dolayı konut kredisi çekecek olanların bu 3 bankayı son zamanlarda oldukça fazla tercih ettiğini belirtmek istiyorum.

Akbank ve Garanti Bankasının müşterilerine sunduğu kredi faiz oranı ise %0.90 olarak belirlenmiştir. Ancak bankanın kendi müşterilerine özel indirimler sunarak kredi çekme fırsatını vermesinden sonra sizlerde En uygun konut kredisini bu söylediğim bankalardan temin edebilirsiniz. Özellikle bankaların internet sitelerinde bulunan hesaplama araçlarını kullanarak çekmek istediğiniz kredinin geri ödemesini ve aylık planlarını buradan görebileceksiniz.


“En Uygun Konut Kredisi 2017” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir